• Обновено
Хидраулични crimping алатки Кабел Повлечи Хидраулични Crimping Алатка Хидраулични Прирачник Crimping Plier Хидраулични Компресија Алатка Поставете Опсег 4-70mm (Боја : Стил 1)

Хидраулични crimping алатки Кабел Повлечи Хидраулични Crimping Алатка Хидраулични Прирачник Crimping Plier Хидраулични

Rating 
DEN 6016.32

Залиха
Во магацинот.

Високо-квалитетна ABS, Du-ra-ранливите.BPA-free, безбеден и еколошки.Лесен за употреба и поставување.Тоа трае само неколку секунди да се постави.Не се лизга нозе помогне да се осигура дека тие ќе останат таму каде што се најпотребни.Може да се користи со сува влошки или дренажа одбори.ако имате било какви прашања во врска со објектот, ве молиме контактирајте me Manual хидраулични клешти поставите бакар и алуминиум носот crimping pliers Name : Прирачник за хидраулични менгеме set Maximum притисок : 6 TMaximum удар : 10 mm/0.39 inch Crimping опсег : 4mm-70m㎡Мувла конфигурација : 4, 6, 10, 16, 25, 35, 50, 70㎡Боја : како show Packing се вклучени : 1 * Упатство хидраулични менгеме сет.

Основни карактеристики

Најдобри понуди