• Обновено
AMYPET Различни Големина Рептил Кријат Кутија Змија Скрие се Чувствуваат Сигурно и Безбедно Gecko Кријат Издржлив Материјал Лесно да се Чисти (Големи)...

AMYPET Различни Големина Рептил Кријат Кутија Змија Скрие се Чувствуваат Сигурно и Безбедно Gecko Кријат Издржлив

Rating 
DEN 551.76

Залиха
Во магацинот.

Големина L: 24 X 18 X6 CM 9.4 X7.1 X2.36" Влезот големина : W 2.0"x H 2.0".Мазна, без остар агол, избегнување на ризикот од повреда за вашите животни.Издржлив,лесен за чистење ,Обезбедува Безбедност За Вашиот Змија или Рептили.ве молиме споредете влезот големина и вашиот змија големина пред да нарачате. 12 Месеци Гаранција : Ако не се целосно задоволни со amypet домашно милениче се скрие поле, ќе добиете замена или рефундирање со испраќање на нас, без прашања праша. 12 Месеци : Ако не се целосно задоволни со amypet домашно милениче се скрие поле, ќе добиете замена или рефундирање со испраќање на нас, без прашања праша.За Добиточна : различна големина змии вклучуваат топката python , гуштер , пајакот , gecko , кора Големина Големи 24x18x6 CM. 9.5 inch L x 6.7 инчен W x 2.2 inch H Влезот големина : W 2.0 inchx H 2.0 инчен ве Молиме проверете димензија пред да нарачате сокриј кутија за вашиот reptilesplease спореди влезот големина и вашиот змија големина пред да нарачате.

Основни карактеристики

Најдобри понуди