• Обновено
CDQYA Есен Зима Плетени Headband Жените Универзална Шарени венчиња Bandges Коса Додатоци Лицето Измијте Широк Обод Hairband (Боја : D: D, Големина : 19cm*12cm)

CDQYA Есен Зима Плетени Headband Жените Универзална Шарени венчиња Bandges Коса Додатоци Лицето Измијте Широк

Rating 
DEN 4660.56

Залиха
Во магацинот.

Широк обод плетени од волна headband има топло и удобно ткаенина.Може да се носи директно како шупливи шапка.Повеќе модерен и индивидуални од обичните капи.Тоа исто така може да се користи за трчање, јога и други спортови.Или заврши вашиот удира или губат косата на вашето чело, кога ќе се мијат твоето лице, ќе се применуваат маска, или шминка.Опишете : широк обод плетени од волна headband има топло и удобно ткаенина.Може да се носи директно како шупливи шапка.Повеќе модерен и индивидуални од обичните капи.Тоа исто така може да се користи за трчање, јога и други спортови.Или заврши вашиот удира или губат косата на вашето чело, кога ќе се мијат твоето лице, ќе се применуваат маска, или шминка.функција : Материјал : wool Color како shown Size : 19cm*12cm(1 инч = 25.4 mm 1 mm = 0.0393 инчи)Пакетот вклучува : 1 парче плетени headband Notice : Поради прирачник за мерење и различни екранот settings Please се разбере дека мала промена на бојата на 1-3cm може да бидат различни, поради различни прикази.Ве молиме да се разбере.Ние Гарантираме За Стилот Е Иста Како Што Е Прикажано На Слики.Ви Благодариме!.

Основни карактеристики

Најдобри понуди