• Обновено
WWHPVP MMESH Мачка Темперамент и Поводник, Поставете Кристал Дише Мачка Јака Arched Вест домашно Милениче за Влечење,да Изгние,38~60см

WWHPVP MMESH Мачка Темперамент и Поводник, Поставете Кристал Дише Мачка Јака Arched Вест домашно Милениче за

Rating 
DEN 335.76

Залиха
Во магацинот.

1.Висок квалитет, долговечност и ниска тежина светлина, но издржливи, добро за сите услови. 2.Силна и Лесен за да го користите Овој јака го прави вашето домашно милениче волшебно и елегантен изглед. 3rdsfeitkahlichtwaschbar, водата и нечистотијата отвратителен. 4.кога носи удобност благодарение на крзно-врти и еластична материјал. 5.Напомена : да се чува далеку од seawater, која е корозивна и може да го намалат векот на нашите јака.Име : Mesh Мачка Темперамент и Поводник Поставите Кристал Дише Мачка Јака Цврстина Вест Милениче Traction Suit за : мали средни куче, мачка puppies Line димензии : ширина 1.0-1.5 cm / должина 100 cm Material : nylon Color : црвена / сино / розова / black Feature : дише / мрежа / jeweled.

Основни карактеристики

Најдобри понуди