• Обновено
Мачка се Подигнат и Поводник Сет за Одење, да се Избега Доказ со 47 Инчи Поводник,Прилагодлив Мека Вест Harnesses со Рачка за Мачки, Мачиња, Puppies,Црна

Мачка се Подигнат и Поводник Сет за Одење, да се Избега Доказ со 47 Инчи Поводник,Прилагодлив Мека Вест Harnesses

Rating 
DEN 335.76

Залиха
Во магацинот.

На исти поводник, Одличен за шетање пешачење и traveling3. Лесно да се стави за вклучување/исклучување со лепенка и buckle Size : Вратот=15-26cm/5.Олабави рака ако имате тешкотии со лизгање на прстот.

Основни карактеристики

Најдобри понуди