• Обновено
Голем Тактички Мачка Темперамент и Поводник Сет, Прилагодливи Одење Милениче Вест за Мачки Избега Доказ,Мека Мрежа со Контрола Рачка

Голем Тактички Мачка Темперамент и Поводник Сет, Прилагодливи Одење Милениче Вест за Мачки Избега Доказ,Мека

Rating 
DEN 695.76

Залиха
Во магацинот.

Возрасни Мачка Подигнат со Поводник:ГОЛЕМИНА деколте дебелина 9.7"-12.6", градите дебелина 13.7"-16".ЌЕ ДОБИЕТЕ - 1x Голема Мачка Одење Вест, 1x Мачка поводник, 2x СЛОБОДНИ површини.СОВЕТ - ве Молиме да се измери вашата мачка внимателно и се однесуваат на големината на табелата пред да нарачате.Издржливи & Удобно Материјал : ratvicigo мачка подигнат изработени од лесни, меки, дише 1050 D најлон материјал со воздух мрежа поместена.Smart дизајн може ефикасно да се дистрибуира притисок на градите и вратот, избегнување на гушење или вратот вирус, побезбеден од редовна H-појас.Лесна Контрола Мачка Вест & Поводник : Прилагодите гумена рачка за брзо да ја контролирате вашата мачка или да даде корисни лифт кога се соочуваат со пречки.Метал D прстен на задната страна за да Можете да ја прикачите на долг, здрав најлон поводник.Дозволувајќи им на вашата мачка да се истражуваат големата природата безбедно и пријатно.Избега Доказ Мачка Темперамент : Преку тока и Velcros се прилагоди на големината на вашата мачка, Имаат 4 UTX-Duraflex брзо ослободување тока, 4 се целосно прилагодливи ремени им овозможи на сит се вклопуваат со максимална мобилност.Molle систем за закрпи : MOLLE систем на двете страни назад за стави закрпи, знамиња или било која личност може да DIY.By оваа мачка темперамент и поводник сет , БОНУС 1x High-end везени Закрпи и 1x Американското знаме.

Основни карактеристики

Најдобри понуди