• Обновено
Анти Изгубени Зглоб Линк Деца Поводник за Безбедност на Децата Wristband Деца се Подигнат Поводник со Заклучување (Розева) (Рефлексивни Розова)

Анти Изгубени Зглоб Линк Деца Поводник за Безбедност на Децата Wristband Деца се Подигнат Поводник со Заклучување

Rating 
DEN 239.76

Залиха
Во магацинот.

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.АНТИ ЗАГУБИ : Со нашите анти изгубени зглоб, сте се задржи години блиску до тебе, а во исто време да им даде независност во текот на внатрешен или надворешни активности.МНОГУ ПОБЕЗБЕДНО : Нашата зглоб има заклучување на детето страна и клуч за возрасни страна,кој ќе се спречи деца отвори појас.SOFT&УДОБНО : Висок дише мрежа се избегне деца " кожа се повреди.Мазна анти-стап Велкро рака направи удобно да се носат за двете возрасни и деца.АКТИВНОСТИ СЛОБОДНИ : 360 степени ротирачки нерѓосувачки челик ткаенината линкови чувајте ги децата на безбедно во меѓувреме не да се ограничи на нивните активности на сите.РИЗИК КУПУВАЊЕ : немојте да се Грижите за Исчезнати 's 30-Ден се Вратите Прозорецот.Ние Нудиме 120-Ден, Без Прашања Праша, Пари Гаранција за враќање со 3 годишна Гаранција за Дефекти.Ако Не Сте 100% Задоволни, Ние ќе Ви ги Даде Вашите Пари Назад.КУПИ СО ДОВЕРБА.ZTOUR Анти Изгубени Зглоб Линк се побезбедни, поудобно за деца и посигурен за родителите!Ако ги собереш нашата Безбедност Анти Изгубени врвка за околу Врската , вие никогаш не ќе го жалам, вашиот избор.

Основни карактеристики

Најдобри понуди