• Обновено
Деца се Подигнат Одење Поводник - Дете Анти Изгубени Зглоб Линк - Безбедност на Децата се Подигнат - Надградба со Рефлексивни(6.5 стапки) - за Момчињата и Девојчињата,Н

Деца се Подигнат Одење Поводник - Дете Анти Изгубени Зглоб Линк - Безбедност на Децата се Подигнат - Надградба

Rating 
DEN 239.76

Залиха
Во магацинот.

Можете да го поврзете вашиот анти-изгубени појас на вашиот ранец, шопинг количка или шетач.Висок квалитет за да се спречи кршење : Анти-изгубени врвка за околу врската е направен на стигнале челик јаже завиткан во пластика и не може да се намали со обичните алатки, што е побезбедно и многу повеќе отпорни на кршење.Тоа помага да се задржи деца во близина, додека сеуште овозможувајќи им малку простор да се истражуваат светот околу нив.5 фт, но, исто така, големината на хривнија може да се прилагоди слободно (до 14cm), која е погодна за деца од различни раст.Прилагодливи Дизајн : Не само што е на јаже растеглив со најдолг должина на 2м/6.Ако сакате да го отворите на детето wristband, можете да го користите копчето на родител е wristband, што го прави безбеден за употреба.Wristband е мека и удобна : На wristband е направен од високо-квалитет дише памук, двоен слој и дополнително поместена wristband да се обезбеди апсолутна безбедност, мекост и удобност, и заштита на зглобовите од гребнатини и пот.Во речиси сите случаи, детето се најде брзо - но оние неколку моменти може да изгледа како вечност да жешка родител (да не зборуваме за изгубени дете!) WSZCML Деца се Подигнат Одење Поводник е наменет да помогне да се ублажи овој страв за родители и деца.WSZCML Бебе Анти-изгуби се Подигнат Поводник со висок квалитет и атрактивен дизајн поврзување на родителите срцето со деца безбедност заедно, тоа може да се задржи вашите деца блиску до тебе и да ги спречи од губење додека излезе во јавноста во исто време се даде на децата повеќе независност и да ви донесе многу за мир на умот.Копче за Заклучување Дизајн : за Разлика од стариот дете поводник, кој користи кука и јамка затворање која е лесно да се биде отворена од страна на децата или други лица, нашите надгради деца поводник доаѓа со мали повикување на родителите е wristband.

Основни карактеристики

Најдобри понуди