• Обновено
Пингвин Деца Безбедност Подигнат со Поводник Деца Анти Изгубени Wristband Leashes (Црна)

Пингвин Деца Безбедност Подигнат со Поводник Деца Анти Изгубени Wristband Leashes (Црна)

Rating 
DEN 359.76

Залиха
Во магацинот.

Премиум Квалитет : Го подигнат со поводник е направен на квалитетот најлон материјал кој е лесен, но тоа е голема сила.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Тоа може да се пофали супер симпатична дизајн, и вашиот агол, кога се носи тоа.Вие не сте во можност да се одржи на вашето дете рака. 3 D Дизајн : Можете лесно може да се претвори ова дете leashes во анти-изгубени одење подигнат од страна на поврзување на рачниот зглоб линк или поводник за тоа.И бебињата може да оди со себе, без да се врши од страна на mummy цело време.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Поврзување на клиентите може да водат до 75 инчи долго.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Печати на враќање превозот етикета.Без зглоб линк или поводник, тоа може да работи како торба држи различни бебе животни, како што се пелени, бонбони, брише, итн.Печати на враќање превозот етикета.

Основни карактеристики

Најдобри понуди