• Обновено
Accmor Деца Поводник Дете Подигнат + Бебе Анти Изгубени Зглоб Линк, Симпатична Дете Подигнат Поводник Асистент Одење Рака за 1-5 Години Момчиња и Девојчиња да Зоолошкат

Accmor Деца Поводник Дете Подигнат + Бебе Анти Изгубени Зглоб Линк, Симпатична Дете Подигнат Поводник Асистент

Rating 
DEN 407.76

Залиха
Во магацинот.

Анти-загуби : задржување на децата кои се близу до вас, додека одржување на нив независни во текот на внатрешен или надворешни активности.На смалуваат синџир може да биде продолжена до 2.5 метри (8.2 стапки) и врзани со овој сигурносен појас, нема повеќе да се грижиш за вашето дете бега.Симпатична Дизајн : бебе поводник се подигнат со прекрасна цртан филм дека вашето дете мора да ќе биде многу мило да го носат.Разумна големина дизајн conveys чувство на природни удобност на вашите убави деца.Прилагодливи s безбедност заедно, тоа може да се задржи вашите деца блиску до тебе и да ги спречи од губење додека излезе во јавноста во исто време се даде на децата повеќе независност и да ви донесе многу за мир на умот.

Основни карактеристики

Најдобри понуди