• Обновено
PRETTYSHOP Дополнителните Удира Клип во Продолжување на Косата Парче Топлина-Отпор Синтетички Влакна темно кафеава боја #4 F3-2

PRETTYSHOP Дополнителните Удира Клип во Продолжување на Косата Парче Топлина-Отпор Синтетички Влакна темно кафеава

Rating 
DEN 167.76

Залиха
Во магацинот.

Синтетички топлина-отпор (120°C)влакна, кои изгледа како вистинска човечка коса.Едно парче клип во Дополнителните коса екстензии.Совршен за додавање на волумен и должина.За гламур, мода и елеганција, и во секое прилики.Мие и лесно да тужи (Други бои и стил достапен во продавница).Синтетички топлина-отпор ( 120°C)влакна, кои изгледа како вистинска човечка коса.

Основни карактеристики

Најдобри понуди