• Обновено
Vittoria Barzo XC Велосипед Гуми за Мешан Терен Услови - Крос-Кантри Трага Цевки ТНТ MTB Гума

Vittoria Barzo XC Велосипед Гуми за Мешан Терен Услови - Крос-Кантри Трага Цевки ТНТ MTB Гума

Rating 
DEN 1314.24

Залиха
Во магацинот.

Vittoria Barzo Крос-Кантри Гуми е XCO Светски Шампион гуми.Тоа е гуми на избор за Јордан Sarrou, 2020 Светски Шампион.Агресивни XC гуми дека ролни брзо!Магијата започнува во центарот одиш, каде што место наизменични риџ дизајн, и progressive sipe агли.Цокл давачки се управувани од страна на мото стил блок копчиња, поставена во докажано V-формирање.Резултатот е гуми дека агли толку брзо како што ролни.Агресивни XC упатуваа за повеќето технички терен.Располагање со Светското Првенство докажано ТНТ мушка технологија.На Barzo нуди заштита на целосната длабочина упатуваа.Карпи и корења?Проверете.Светско Првенство?Проверете.Vittoria Barzonbsp; На XCO Светски Шампион Гуми Возат технички XC?На Barzo е изборот на 2020 Светски Шампион Јордан Sarrou.Како може таков агресивен XC гуми се тркалаат толку брзо?Магијата започнува во центарот одиш, каде што место наизменични риџ дизајн, и progressive sipe агли.Цокл давачки се управувани од страна на мото стил блок копчиња, поставена во докажано V-формирање.Резултатот е гуми дека агли толку брзо како што ролни, додека се уште не нуди заштита на целосната длабочина упатуваа.nbsp; Карпи и корења?Проверете.Светско Првенство?Проверете.За мешан терен conditions Aggressive XC упатуваа за повеќето технички terrain Available со Светското Првенство докажано ТНТ мушка technology Medium распоредени копчиња за избор на терен и услови.

Основни карактеристики

Најдобри понуди