• Обновено
Sunbeam GoHeat USB Погон Греење Подлога, Сива

Sunbeam GoHeat USB Погон Греење Подлога, Сива

Rating 
DEN 839.76

Залиха
Во магацинот.

Компактен, x 12.Инструкции За Перење : Не Сува Чиста!Не Користите Кајгана!Не Користите Wringer!Не Железо!. 2-час авто-shutoff. *За оптимална топлинска учинок, користете 2 A извор на енергија.5-инчен флексибилни подлога уредно ролни да се вклопат во мали торби и purses.Отстранлив, прилагодлив рака за hands-free олеснување.Се претворат во cordless и да се движат слободно од поврзување на вашиот сопствен моќ банка (не се вклучени) и чување во интегрирани џеб. 55-инчен прилагодливи рака носи безбедна, насочени топлина терапија за грбот, рацете, нозете, или рамената, и 3 топлина settings понудиме кориснички третман.Рампа мора да биде поврзан со извор на енергија на сите времиња во текот на топлина терапија третман.Компактен да се Земе било Каде : x 12. 58-инчен продолжување кабелот за удобен дофат.Лесно push-копче за контрола со LED светла.Компактниот греење подлога користи тип USB конектор, кој е компатибилен со Вашиот Сопствена моќ банка, компјутер, автомобил USB порта, или ѕид адаптер (не е вклучен).Болка во движење : Компактен греење подлога приклучоци во насекаде со своите USB конектор или се конвертира во cordless користење на Вашиот Сопствен моќ банка.5-инчен еластична подлога. 3 топлина settings (низок, среден и висок).Универзален тип USB конекторот е компатибилен со свој моќ банка, компјутер, автомобил USB порта, или ѕид адаптер (не е вклучен).Подлога, не наплаќаат и мора да биде поврзан на сите времиња со извор на енергија (2 A извор на енергија за оптимална топлинска перформанси).Мора да Биде Поврзан со Извор на Енергија : Подлога, не наплаќаат и мора да биде поврзан на сите времиња со извор на енергија (2 A извор на енергија за оптимална топлинска перформанси).Мора да Биде Поврзан со Извор на Енергија.Удобен Карактеристики : Прилагодите третман со 3 топлина settings и 2-час авто-shutoff; луксузен Micromink подлога е машина перат.

Основни карактеристики

Најдобри понуди