• Обновено
Безжичен Глушец,Attoe Noiseless 2.4 GHz и Bluetooth Dual-Модул Лак Алуминиум Легура Безжичен Глушец со Прилагодливи DPI за Лаптоп КОМПЈУТЕР Лаптоп Windows Андроид оперативниот систем Mac

Безжичен Глушец,Attoe Noiseless 2.4 GHz и Bluetooth Dual-Модул Лак Алуминиум Легура Безжичен Глушец со Прилагодливи

Rating 
DEN 1487.76

Залиха
Во магацинот.

USB Нано Приемникот може да се чуваат во задниот дел на глувчето.4 G безжична глувчето посебно за вашиот лаптоп и таблет или лаптоп и лаптоп, или лаптоп и десктоп, ова глувче е вашиот идеален избор.4 G на владата работи за лаптоп, десктоп, smart TV и кој било уред со USB порта.Нема кодот бара и интелигентни конективност.[Еден Глушец,Два Начини] : Ова креативно и погодно дизајниран глувчето,може да работат на ДВАТА УРЕДИ, поврзување на еден уред преку Bluetooth и на други преку RF 2. [100% Задоволството на Клиентите] : 30 дена пари назад и 12-месеци гарантирањето, кога не сте задоволни со нашите производи или имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас за да добиете по продажба на услуги, ние ќе ви даде задоволни одговор во рок од 12 часа.Ако ви се досадни дека треба да поседувате еден Bluetooth глувчето и еден 2.(ЗАБЕЛЕШКА : BLUETOOTH работи САМО со 4. [Power Saving] : Со вградената батерија,никогаш не треба да се купи било батерии за вашиот глушец од сега!!Тоа што има вграден-на полнење на батеријата за кандидира 8hrs * 14days со целосна капацитетот на батеријата,и на глувчето ќе заспие после 10 минути без соработка умно, кога ќе треба да го користите, кликнете на копчето и да чекаат 1-3 секунди, тоа ќе се разбудите. [Широк Компатибилност] : Bluetooth режим работи со Windows/ Андроид/ MAC OS систем.Може да интелигентно вклучите режим помеѓу двата уреди само со еден клик.0 и НАД ВЕРЗИЈА. [Исклучителен дизајн] : Инспирирана од Кинеската камен arched мост,овој dual-глувчето се прилагоди на повеќето удобно radian,адаптација Ергономски дизајн,совршен за Сите Раце,се вклопува удобно во својата рака и копчињата се совршено наоѓа за вашата канцеларија и игри потреби, се избегнува рака замор, за долгорочна употреба.Ако вие нема да ги користите за долго време, ви препорачуваме да го прекинувачот за исклучување за заштеда на батеријата.

Основни карактеристики

Најдобри понуди