• Обновено
ROYCHE ЛИНИЈА Пријатели Мини Безжична Молчи Глувчето, Десктоп & Лаптоп Глувчето / 2.5 Wx4.5 Dx1.2 H (64mmx113mmx31mm) / Не Батеријата Вклучена / Мини Сали

ROYCHE ЛИНИЈА Пријатели Мини Безжична Молчи Глувчето, Десктоп & Лаптоп Глувчето / 2.5 Wx4.5 Dx1.2 H (64mmx113mmx31mm)

Rating 
DEN 592.56

Залиха
Во магацинот.

【Стабилна Безжична Конекција】 2,4 GHz ултра-мали нано приемникот овозможува стабилна безжично поврзување до 20 МИЛИОНИ. 【Shh!Тивко Насекаде, Две-Копче за Нечујно】 Користите тивко, дури и во конференциски сали и библиотеки со тивок кликне!. 【Ефикасна Долго траење на Батеријата】 новата генерација на ниско-потрошувачката на технологија може да се користи најмногу до 18 месеци со една AA батерија, намалување на расправаме за замена на батериите често. 【Големина/тежина】 2.5"Wx4.5"Dx1.2"H (64mmx113mmx31mm) 【Батеријата】 АА/1.5 V 【Пренос на Далечина 20 МИЛИОНИ】 Вистински безжична покриеност може да се разликуваат во зависност од вашата околина.Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.ROYCHE ЛИНИЈА ПРИЈАТЕЛИ МИНИ Безжична Молчи Глувчето, Десктоп & Лаптоп Глувчето / 2.5"Wx4.5"Dx1.2"H (64mmx113mmx31mm) / Не Батеријата Вклучена / Мини САЛИ.

Основни карактеристики

Најдобри понуди