• Обновено
Logitech MX Господар 2S Безжичен Глушец со ТЕК Крст-Компјутер за Контрола на и Споделување на датотеки за PC и Mac, Графит (Продолжува)

Logitech MX Господар 2S Безжичен Глушец со ТЕК Крст-Компјутер за Контрола на и Споделување на датотеки за PC

Rating 
DEN 1223.76

Залиха
Во магацинот.

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Крстот-Компјутер за Контрола на - Logitech Flow ви овозможува да беспрекорно контрола на повеќе уреди, па дури и copy-paste содржини и документи помеѓу оние компјутери.Песни Буквално Насекаде, дури и на стакло.Системски побарувања - Bluetooth - Windows 8 или понова верзија на Windows 10 или подоцна Mac OS X 10.10 или подоцна.Обединувачкиот Приемник - Windows 8, Windows 7, Mac OS X 10.10 или подоцна.Rechargable Battery - До 70 дена на власт за едно полнење.Безжична работната далечина - 10m.Dual Конективност - за Употреба со до три Windows или Mac компјутери преку вклучени Обединувачки приемник или Bluetooth Smart безжична технологија.Опис на производот : Logitech MX Господар 2 S Безжичен Глушец (Графит).Искористување на моќта на Logitech ПРОТОК и беспрекорно преместите содржина помеѓу три компјутери.Лета преку документи со хипер-брзо лизгање.Работа удобно за часови благодарение на извајани дизајн и долготрајна батерија.Обновено на производот : производот се чини како нов и работи како што.Тоа доаѓа со 90 ден Обновува гаранција.Обновени производи се проверуваат и тестираат од страна на снабдувачите од страна на квалификувани да функционира и се појави како нова.Кутијата и соодветни додатоци се вклучени може да се генерички.Сите Обновува уреди доаѓаат со минимум 90-ден гаранција поддржани од страна . : .

Основни карактеристики

Најдобри понуди