• Обновено
E-спортски 7200 DPI жичен игри глувче за КОМПЈУТЕР лаптоп компјутер лаптоп дома канцеларија гејмерски глушец со брусен метал дното плоча црна

E-спортски 7200 DPI жичен игри глувче за КОМПЈУТЕР лаптоп компјутер лаптоп дома канцеларија гејмерски глушец

Rating 
DEN 1357.20

Залиха
Во магацинот.

Кул осветлување ефект : Овој производ содржи концептуална на вода за ладење цевка во electroplated опашка крило комора, која визуелно се создава двосмислена осветлување ефект.Брусен метал дното плоча : глувчето донесува пет-точка стабилна нога налепница, и метал дното плоча засилување структура на дното прави глувчето се движи се повеќе стабилни.Целосна покриеност опрема : Овој производ има целосна покриеност на употреба сценарија, без разлика дали тоа е web канцеларија или e-спортски игри, до 7200 целосна покриеност DPI опрема ви овозможува да работат со леснотија.Исклучителен дизајн : Овој производ усвојува дизајн на флип-врвот на задното крило и содржи 5 counterweights.Можете слободно да изберете тежина на противтежа според вашиот чувствуваат.Професионална e-спортска игра чип : Овој производ е опремен со професионална e-спорт арена-ниво на игра чип, овозможувајќи ви да го користите овој глувчето во било каква употреба сцена со леснотија.Предмет тип : Wired игри mouse Material : Metal Color : Црна/silver Quantity : 1pc Number на копчиња : 7 Interface тип : USBOptical резолуција : 7200 DPIBacklight : Шарени водено ладење light Item големина на : 12.8*7.8*3.7 cm/5.03*3.07*1.45 инч(L*W*H)Тежина : 250g/8.82 oz Package : 1*Жичен игри mouse1*сандак.

Основни карактеристики

Најдобри понуди