• Обновено
Daggett и Ramsdell 90 Вториот Око Perfector .34 унца

Daggett и Ramsdell 90 Вториот Око Perfector .34 унца

Rating 
DEN 302.16

Залиха
Во магацинот.

Привремено ја пополнува & plumps до фини линии и око брчки.Го подобрува изгледот на очите & делува како не-инвазивни линија додатен.Студиите покажале видливи подобрувања на темно под очи кругови, фини линии & врани нозе за само 90 секунди.Резултатите траат до 12 часа.За деликатна кожа околу очите.Привремено ја пополнува & plumps до фини линии и око брчки.Го подобрува изгледот на очите & делува како не-инвазивни линија додатен.Студиите покажале видливи подобрувања на темно под очи кругови, фини линии & врани нозе за само 90 секунди.Резултатите траат до 12 часа.За деликатна кожа околу очите.Daggett & Ramsdell е лидер во нега на кожата за повеќе од еден век.Од создавањето на нашата првиот производ во 1893 година, Совршен Ладно Крем, Daggett & Ramsdell е проширен во голема мера, нудејќи целосна линија на анти-стареењето нега на кожата производи за секој тип кожа.Секоја формула содржи хранливи состојки, богата со состојки кои ќе ги усоврши и на ѕвонење за да се открие мазна, сончева, и младешки изглед на кожата.

Основни карактеристики

Најдобри понуди