• Обновено
LuxeJoie Освежувачки Гел За Око Анти-Плескавици Matrixyl Пептиди Навремено Намалување На Анти-Стареењето И Подпухналост Брчки Уморни Очи

LuxeJoie Освежувачки Гел За Око Анти-Плескавици Matrixyl Пептиди Навремено Намалување На Анти-Стареењето И Подпухналост

Rating 
DEN 479.76

Залиха
Во магацинот.

ANIT-СТАРЕЕЊЕТО ОКО КРЕМ : Depuff со докажано состојки оваа ултра богат гел за око содржи најсилниот сопственички состојки клинички покажа за реализација на најмоќните навремено намалување на бенефициите.ОМЕКНЕ И ДЕБЕЛИ : Моќен пептиди се промовира зголемување на колаген да се дебели и стегнете лабава и доделување на кожата.Се користи секојдневно под око навлажнувачки гел за да се намали под око торби, подпухналост, и темните кругови.СТЕГНЕТЕ ги УКИНЕ ФИРМА : Пополнете и дебели од брчките, помага да се намали појавата на фини линии и нозете на врана.Моќен екстракти се ревитализира уморни очи.ХИДРАТ И ВРАЌАЊЕ на : Враќање на повеќе младешки изглед со одржување на кожата хидрирани и влажна.Продира длабоко да се поттикнуваат уморни и кожата.НАЈДОБАР АНТИ-СТАРЕЕЊЕТО се ВКЛОПУВААТ : Богата со покажа состојки.Совршен за двете жени и мажи, нашите напредни анти-стареењето нега на кожата формула содржи состојки кои ја негуваат длабоко.Секојдневно под око гел може да се употребува и наутро и ноќното и нежни доволно за чувствителна кожа.

Основни карактеристики

Најдобри понуди