• Обновено
Око Гел Ice Pack, Кожата-friendly Гел за Око Маска Гел Ice Pack за Темно Круг(зелен)

Око Гел Ice Pack, Кожата-friendly Гел за Око Маска Гел Ice Pack за Темно Круг(зелен)

Rating 
DEN 186.96

Залиха
Во магацинот.

Ефикасно олеснување на замор, подобрување на темни кругови, масажа очите, лесен за употреба, ви донесе олеснување.Функција : 1.Како да го Користите : Топла облога : Метод 1 : да се Стави производот во микробранова печка за да се загрее, поставување на средна моќност за 30 секунди, додека да го достигне саканата температура. Може да се користи за топла и ладна облога, нема потреба за напојување, ју може да избере начин на употреба според вашите потреби.Со висок compressive strength и течење‑доказ, мека и не е лесно да се деформира, може да се користат со доверба.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Око Гел Мраз Pack Uses : Анти-замор, спречување на темни кругови Пакет Листата : 2 x Око Гел Ice Pack. Ефикасно олеснување на замор, подобрување на темни кругови, масажа очите, лесен за употреба, ви донесе олеснување.Мала тежина и преносни, погоден за домашни и патување употреба.Направени од високо‑квалитетни материјали, безбедно и еко‑пријателски, кожата‑friendly и удобен за употреба, издржливи.Ладна облога : 1.Мала тежина и преносни, погоден за домашни и патување употреба. Направени од високо‑квалитетни материјали, безбедно и еко‑пријателски, кожата‑friendly и удобен за употреба, издржливи. Заврши на производ со крпа да се изолира од студот и да се избегне директен контакт со кожата за да се спречи смрзнатини. Со висок compressive strength и течење‑доказ, мека и не е лесно да се деформира, може да се користат со доверба. Стави производот во фрижидер за 2 часа пред употреба.Може да се користи за топла и ладна облога, нема потреба за напојување, ју може да избере начин на употреба според вашите потреби.Без мирис и не‑токсични, уникатен и парична казна изработка.

Основни карактеристики

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Eye Gel Ice Pack
Uses:
Anti-fatigue, prevention of dark circles
Package List:
2 x Eye Gel Ice Pack :

Најдобри понуди