• Обновено
Cellex-C Под Око Гел За Тонирање, 0.33 Fl Мл

Cellex-C Под Око Гел За Тонирање, 0.33 Fl Мл

Rating 
DEN 1032.00

Залиха
Во магацинот.

Смирувачки и релаксирачки врз уморни, компјутер уморен очи.Помага да се неутрализираат и да ги смири далеку иритација предизвикана од прашина, поленот и чадот од цигарите.Помага decongest, фирма и стегне потечени, гасена кожата околу eyelids.Погоден за мажите и жените.

Основни карактеристики

Најдобри понуди