• Обновено
Inebrya сладолед Одат Круг Дуо Стил Кадрава-Мазна Течност 250 ml 8.45 оз

Inebrya сладолед Одат Круг Дуо Стил Кадрава-Мазна Течност 250 ml 8.45 оз

Rating 
DEN 814.80

Залиха
Во магацинот.

Кадрава-Мазнење На Течност.Идеален за дисциплина & контролирање на напуштање на косата мека и лесно да управуваат време стил.Се применуваат на влажна коса за да се создаде непречено ефект & удар сува, како и обично.За кадрава ефект се применуваат на влажна коса & оставете да се исуши природно или со дифузор.Ниво 3. Стил течност за кадрава коса за да се постигне или мазна ефект или природен навивам ефект.

Основни карактеристики

Најдобри понуди