• Обновено
Сонцето Сокол Сонцето Сокол Кадрици & Бранови Стил Крем на Вегетаријанската и без Суровост Навлажнувачки на Косата Третман за Брановидна и Кадрава Коса Pack 2

Сонцето Сокол Сонцето Сокол Кадрици & Бранови Стил Крем на Вегетаријанската и без Суровост Навлажнувачки на

Rating 
DEN 599.76

Залиха
Во магацинот.

Кадрици & бранови стил крем 2 пакет.Нашите кадрава и брановидна коса членови на Екипажот ја сака оваа лесен стил крем!Таа обезбедува светлина се одржи со долги-трајни, frizz-бесплатно, сјајна кадрици, додека за заштита на косата од УВ зраци без криза.Љубовта на вашиот бранови.Оваа специјална Вегетаријанска мешавина користи алги протеини, kukui орев масло и Monoi Масло од Кокос за да ги заштити вашите клучеви од стане досадна, кршливи, frizzy и discolored, за целиот Ден, сјај и сјај!.Како да се користи.Бришење на пара-големина износ во вашите дланки и scrunch во влажна или сува коса, со почеток во долниот дел.Виктор е совет : за сува коса со памук маица & флип главата наопаку да scrunch кадрици за повеќе дефиниција.Заштита на вашата коса.Клучот за одржување на здрава брави е здрава, природни состојки.Нашите кадрици & бранови производи коса се збогатени со Monoi Масло од Кокос и алги протеини, а се глутен, Суровост, Сулфат и paraben слободни.Довербата на Сокол.Што значи тоа?Тоа значи доверба во нас, на оние кои живеат на плажа и треба производи кои работат на дури и најинтензивна дена во сонцето.Едноставната ВИСТИНА е, кога ќе се направи производи за заштита на оние кои те сакаат, ќе се направи " Ем подобро.Нашите кадрици & Бранови стил крем е лесен стил крем што помага да се храни коренот на косата, меки кадрици без криза.Таа обезбедува светлина се одржи со долги-трајни мазна, frizz-бесплатно, сјајна, допирни кадрици.Тоа, исто така, помага да се заштити вашата коса од штетните UV зраци и да се заштити вашите скапоцени брави од стане досадна, кршливи, frizzy, и discolored.

Основни карактеристики

Најдобри понуди