• Обновено
HEALLILY 40pcs Газа Практични Протегала Газа се Водат Завој Памук Прва Помош Газа Bandag за Нога врвка за околу Коленото Рака Глуждот Рана Грижа

HEALLILY 40pcs Газа Практични Протегала Газа се Водат Завој Памук Прва Помош Газа Bandag за Нога врвка за околу

Rating 
DEN 176.16

Залиха
Во магацинот.

Широко се користи, телото делови од надворешните облекување, терен за обука, траума на прва помош може да се чувствуваат придобивките од овој фластер.Тие се лесно да се обезбеди завој обвива.Погоден за во болница или домашна употреба.Може да се користи за облекување, било кој тип на повреда на вашето тело.Висок квалитет на абсорбента памучен материјал со мека текстура.Опис на Овој фластер заврши е лесно да го исечете или солза, и една прекрасна сите околу заврши.Овие еластични завои се силни и да се обезбеди одлична поддршка.Тие се совршено да се користи како се водат газа завој за да се обезбеди светлина компресија и безбедно ги покрие било рана.Карактеристики - Боја : Бела.- Материјал : Памук.- Големина : Прибл. 5x7x0.1cm.- Висок квалитет на абсорбента памучен материјал со мека текстура.- Погоден за во болница или домашна употреба.- Тие се лесно да се обезбеди завој обвива.- Може да се користи за облекување, било кој тип на повреда на вашето тело.- Широко се користи, телото делови од надворешните облекување, терен за обука, траума на прва помош може да се чувствуваат придобивките од овој фластер.Пакет Including40 x bandage Gauze Практични Протегала Газа се Водат Завој Памук Прва Помош Газа Bandag за Нога врвка за околу Коленото Рака Глуждот Рана Грижа.

Основни карактеристики

Најдобри понуди