• Обновено
Medline PRM21420 се Грижат Ткаени Стерилна Газа Сунѓер, 2 x 2, 8-Ply (Пакување од 3000)

Medline PRM21420 се Грижат Ткаени Стерилна Газа Сунѓер, 2 x 2, 8-Ply (Пакување од 3000)

Rating 
DEN 1389.60

Залиха
Во магацинот.

100% Памук сунѓери изградена на фината мрежа газа.Ниска lint процесот на производство обезбедува остатоци-слободен за пакување.C-пати дизајн помага да се минимизира опуштени теми и lint.Стерилни. 3000 Газа Сунѓери по Случај; 1500 Пакети од 2. 100% Памук сунѓери изградена на фината мрежа газа.Ниска lint процесот на производство обезбедува остатоци-слободен за пакување. "C-пати" дизајн помага да се минимизира опуштени теми и lint.Стерилни. 3000 Газа Сунѓери по Случај; 1500 Пакети од 2.

Основни карактеристики

Најдобри понуди