• Обновено
Biltek Двоен Колосек Кислород Солидна Месинг Модератор за Заварување Виктор Гас Факел Сечење - CGA540 Задните Планината Монтирање (OXYG1)

Biltek Двоен Колосек Кислород Солидна Месинг Модератор за Заварување Виктор Гас Факел Сечење - CGA540 Задните

Rating 
DEN 695.76

Залиха
Во магацинот.

Оваа Кислород Регулаторот лесно се заменува истрошени регулатор во вашиот заварување комплет.Идеален објект да се имаат на располагање за било заварчик.Замена на Кислород Модератор за Виктор Стил Заварување Колекции.Еден Фаза Регулатор со 2" Дијаметар Величини.Кислород Фитинг : CGA540 (Регулатор одговара на мал шише тенкови).Компатибилност : Одговара На Повеќето Виктор Стил Факел Сетови.Оваа Кислород Регулаторот лесно се заменува истрошени регулатор во вашиот заварување комплет.Идеален објект да се имаат на располагање за било заварчик.Карактеристики : Замена на Кислород Модератор за Виктор Стил Заварување Колекции Еден Фаза Регулатор со 2" Дијаметар Мерачи има CGA540 Задниот Влез Компатибилен со Виктор Тип Комплет Спецификации : Материјал : Месинг Влезот : 0-4000 PSI Штекер Притисок : 0-100 PSI Кислород Фитинг : CGA540 (Регулатор одговара на мал шише тенкови) Компатибилност : Одговара на Повеќето Виктор Стил Факел Поставува Бренд : Biltek Состојба : 100% Сосема Нов Пакет Вклучува : 1x Кислород Регулаторот.

Основни карактеристики

Најдобри понуди