• Обновено
Yaetek Заварување гас заварчик ацетилен Модератор за факел сечење колекции CGA 510

Yaetek Заварување гас заварчик ацетилен Модератор за факел сечење колекции CGA 510

Rating 
DEN 708.00

Залиха
Во магацинот.

Можете да ја користите оваа ацетилен регулаторот да се заменат истрошени регулатор во вашиот заварување комплет!.Голем ацетилен модератор за заварувачи, тоа покажува точни притисок со 2-5/8 во.дијаметар величини.Влезот : 0-400 PSI; Штекер притисок : 0-30 PSI.Влезот тема : CGA 510 женски.Црево конектор : 6mm.Можете да ја користите оваа ацетилен регулаторот да се заменат истрошени регулатор во вашиот заварување комплет!Тоа е голема ацетилен модератор за било заварувачи, која го прикажува точни притисок со 2-5/8 во.дијаметар величини.Влезот : 0-400 PSI Штекер притисок : 0-30 PSI 2-5/8 во.дијаметар мерачи Влезот тема : CGA 510 женски Црево конектор : 6mm; Штекер Тема : 9/16; работа со харис или виктор факелот за полнење.

Основни карактеристики

Најдобри понуди