• Обновено
Виктор Journeyman 450 Облека CGA-540 и CGA-510

Виктор Journeyman 450 Облека CGA-540 и CGA-510

Rating 
DEN 17807.76

Залиха
Во магацинот.

Гас услуга : Ацетилен, Кислород регулатори : SR450, гориво Гас модератор : sr460-510. Сечење совет : 1-101, количина : 2 совети.Заварување млазницата : w-2. CA2460 сечење прилог.Сечење и Заварување Облека, Гас Услуга Кислород И Ацетилен, Сечење Прилог CA2460, Факелот се Справи со 315 FC, Регулатор на Притисок SR450-540, SR460-510, Серија Journeyman, Влезот Врска CGA-540, CGA-510, Штекер Врска 9/16 Во. -18 МИЛИОНИ RH, 9/16 Во. -18 МИЛИОНИ LH, Мерач Големина 2-1/2 Во. Max.Влезот Притисок 3000-PSIG-Ацетилен, 3000-PSIG-Кислород, Раководител Агол Од 90 Степени , Намалувања До 8 Во. , Заварување Млазници W-2, Сечење Совети 1 Серијата.

Основни карактеристики

Најдобри понуди