• Обновено
Виктор Технологии 0384-2540 Medalist 250 Систем Медиум Должност Систем За Сечење, Гас Ацетилен Услуга, G250-15-510 Гориво Гас Модератор

Виктор Технологии 0384-2540 Medalist 250 Систем Медиум Должност Систем За Сечење, Гас Ацетилен Услуга, G250-15-510

Rating 
DEN 7392.00

Залиха
Во магацинот.

Овој медиум должност систем намалувања до 1/2" (12.7 мм) или 5" (127.0 mm) со факултативниот совети.Тоа завари до 5/64" (2.0 mm) или 1.25" (31.8 mm) со факултативниот млазници.Системот вклучува : Медиум должност изградба, РМ-одделение црево 20' x 3/16" (6.1 M x 4.8 мм), Напаѓач и мека еднострани очила.

Основни карактеристики

Најдобри понуди