• Обновено
Се прошири Гас Црево, Аргон CO2 Проток Метар Регулаторот Адаптер Црево, Миг Tig, G5/8 со Инертен Гас Монтирање (20 Стапки)

Се прошири Гас Црево, Аргон CO2 Проток Метар Регулаторот Адаптер Црево, Миг Tig, G5/8 со Инертен Гас Монтирање

Rating 
DEN 623.76

Залиха
Во магацинот.

На аргон црева направени од високо-квалитет гумени материјали, висока цврстина, висок притисок отпорност, отпорност на абење, абење отпор, tortuosity отпор, тешко да се зацврстуваат во ладно време. ☎Ние нудиме професионална услуга по продажбата, ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт. ⭐Параметри : инертен гас цевка должина е 20 Метри и стандардни crimpness на конекторите е 5/"8 UNF.Гас црево конектор е направен од високо-квалитетни материјали, има многу силна жилавост, абење отпор,свиткување отпор, висок притисок отпор, ладно отпор, не е лесно да се зацврстуваат во ладно време,и може да обезбеди гас за вашиот TIG/МИГ заварување работат во различни средини .⭐Гас црева направени од високо-квалитет гумени материјали, еколошки, не-токсични, безопасни за човечкото тело, висок квалитет на грубост, висок притисок отпорност, отпорност на абење, абење отпор, tortuosity отпор, тешко да се зацврстуваат во ладно време.Ако сте lookingfor овој вид на Гас Фитинг, тогаш нашиот производ е многу добар избор.Ние, исто така, имаат 13 FT и 6. ⭐На аргон проток метар снег погоден за аргон, аргон/јаглерод диоксид мешавина, хелиум, погоден за различни TIG и МИГ заварување машини.На гас цевка должина е 20 Метри,оваа должина може да се задоволат секојдневните потреби.

Основни карактеристики

Најдобри понуди