• Обновено
YJKDM Десктоп Гас печки, LNG печки со 3/4/6 Горилници, од не ' Рѓосувачки Челик Десктоп печки, Комерцијални Кујни, Хотели, Ресторани, итн.

YJKDM Десктоп Гас печки, LNG печки со 3/4/6 Горилници, од не ' Рѓосувачки Челик Десктоп печки, Комерцијални

Rating 
DEN 6600.96

Залиха
Во магацинот.

На шпорет на гас се направени од издржлив од не ' рѓосувачки челик, со едноставен и елегантен изглед, здрав структура, силна носивоста, и лесно чистење и одржување.Само избришете ги со крпа за да се задржи вашата кујна чиста и уредна засекогаш.На шпорет на гас е составен од повеќе од 3/4/6 горилници, и секој режач има интервал од 31 CM, која може да се сретне на готвење барањата на различни форми на печки и заврши готвење барања со висока ефикасност.Мулти-функционални комерцијални шпоретот има стабилна снабдувањето со кислород систем, кој е целосно согоруваат со воздухот, е силен и единствен огнена моќ, е енергија-заштеда на енергија и ефикасно, и може да се прилагоди по волја.Амортизерите на вредноста контрола, слободно да се прилагоди на големината на внесувањето воздух, зголемување на воздухот мешање степен, и железо оган поклопецот е заштеда на енергија и правец-доказ и анти-блокирање.Лесно да се прилагоди блескави пламени, нерамна огнена моќ и црвена оган феномени.Ви благодариме за користење на нашите производи.Ако имате било какви прашања по добивањето на нашите производи, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail што е можно поскоро.

Основни карактеристики

Најдобри понуди