• Обновено
HAOKTSB Милениче Фонтана Преносни Автоматско Циркулација Миленичиња Вода Диспензерот за Мачки и Кучиња Керамика Мачка Чешма за Пиење за Миленичиња Вода Диспензерот

HAOKTSB Милениче Фонтана Преносни Автоматско Циркулација Миленичиња Вода Диспензерот за Мачки и Кучиња Керамика

Rating 
DEN 2270.40

Залиха
Во магацинот.

Куче фидер Направени на безбедно, природен материјал.Лесно да се движите,мачка фидер може да се користи насекаде. [ ОДЛИЧЕН КВАЛИТЕТ ] Високиот квалитет на BPA-free Керамички, невкусна, трајни,1300 ° C, висока температура керамички отпуштање, безбедно за вашето домашно милениче. [ УЛТРА ТИВОК И НИСКА ПОТРОШУВАЧКА ] Ултра тивок пумпа (

Основни карактеристики

Најдобри понуди