• Обновено
HAOKTSB Милениче Фонтана, Чешма + Автоматско Мачка Фидер Миленичиња Вода Диспензерот

HAOKTSB Милениче Фонтана, Чешма + Автоматско Мачка Фидер Миленичиња Вода Диспензерот

Rating 
DEN 1975.20

Залиха
Во магацинот.

Куче фидер Направени на безбедно, природен материјал.Лесно да се движите,мачка фидер може да се користи насекаде. 【Мачка Чешма】Оваа мачка чешма е опремен со тапа и пролетта пренапони начини кои се совпаѓаат со пиење навики на мачки, кучиња, и други домашни миленици.Тапа модел : привлечат вашите миленици да пиете повеќе вода. 【Мачка Чешма】Видливи целосно транспарентност резервоарот за вода, тоа е лесно да се знае кога да се исчисти и промена на водата.Така што на вашето домашно милениче секогаш може да ја пијат чиста и здрава вода.Компонента структура ,лесно да го инсталирате, лесен за чистење. 【Автоматско Мачка Фидер】Заглави-слободен 4 L Храна Резервоарот : 135oz/16.9 чаши капацитет може постојано непречено да се хранат вашето домашно милениче со закажани за хранење за 2-3 недели.Домашно милениче фидер прилагодено за здрава исхрана за вашите мачки и кучиња. 【Автоматско Мачка Фидер】Безбедна Лизгачки Заклучување на Капак Складирање и Двојно Напојување : Продавници за храна за миленичиња со лизгачки заклучување на капак за да се задржи сува храна крцкава, вкусна и безбедна од било poaches.Направете вашето домашно милениче уживате во свежа храна и чиста water Water Фонтана + Автоматско Мачка Фидер.Совршен пакет погоден за сопствениците на домашни миленичиња.Дома Décor : Не само што се обезбедува континуиран проток на храна и вода, но, исто така, компатибилен со секој дом décor стил; Простор за заштеда на стапало е голема идеален за кујни, перење простории, гаражи и други затворени области.

Основни карактеристики

Најдобри понуди