• Обновено
Teradek Гром 4K 1500 12G-SDI/HDMI Безжичен Предавател и Приемник за Полнење, 1500 Спектар

Teradek Гром 4K 1500 12G-SDI/HDMI Безжичен Предавател и Приемник за Полнење, 1500 Спектар

Rating 
DEN 4774.80

Залиха
Во магацинот.

Видео : До 4 K60 FPS.Опсег : 1500 метри.Влезови : 12 G-SDI, HDMI 2.0 / Излези : 12 G-SDI, HDMI 2.0. Вклучува : 1 x Гром 1500 12 G-SDI/HDMI ™ Безжична TX, 1 x Гром 1500 12 G-SDI/HDMI ™ Безжична RX, 1 x Lightstand Адаптер 3/8in, 1 x Топла Чевли Адаптер 2 x HDMI Машки Тип (Полна) - HDMI Машки Тип (Целосна) 18in Кабел, 2 x (Малку 118) 2pin Conn.да Power Tap - 18in Кабел. 1 x USB Машки Тип (Полна) - USB Машки Тип Б (Микро) -3ft Кабел, 2 x SDI 12 G BNC да BNC Кабел Должина : 18in / 46cm, 1 x Teradek Случај Големи Гром 4 K TX/2 RX, 1 x Teradek Винил Патент Торба 250x150mm, 1 x Teradek Винил Патент Торба 250x230mm, 1 x PSU 2pin Conn.да 30 W AC Адаптер (Int) - 6ft Кабел, 9 x Антена 2d Bi WIFI 2.4/5.8 GHz (Мали Антена), 1 x Teradek Стандардни Услови, 1 x Insert - Производ се Регистрирате, 1 x Quickstart Водич - Топ 4 K 750/1500. Топ 4 K е револуција во безжични видео со најдобрите сигурност и квалитет на слика во индустријата.

Основни карактеристики

Најдобри понуди