• Обновено
HJ Моќ[TM] ПРЕСТАПНА Кожа СТП Флип Случај е Компатибилен со BLU Однапред L5 (Отклучи)- Злато

HJ Моќ[TM] ПРЕСТАПНА Кожа СТП Флип Случај е Компатибилен со BLU Однапред L5 (Отклучи)- Злато

Rating 
DEN 319.20

Залиха
Во магацинот.

ПРЕСТАПНА Кожа СТП Флип Случај За BLU Однапред L5. ЛЕСНО ПРИЛОГ : едноставен за инсталација, без алатки потребни, телефонот е приклучен на Флип Случај со лепило подлога.Флип Случај дизајниран не само за вашиот телефон selected, но ќе одговара на други телефони со приближни димензии на случајот.КАМЕРА : Лесен пристап до камера.Штити леќи на камерата од било прашина или нечистотија.СКЛАДИРАЊЕ и ЗАШТИТА : Со магнетни latch за предвремени заклучување на затворање.МАТЕРИЈАЛ : Висок Квалитет на Синтетички Кожа.ПРЕСТАПНА Кожа СТП Флип Case Note : -Додаток само, Телефонот не е вклучен.

Основни карактеристики

Најдобри понуди