• Обновено
Француската Ренесанса, со полиња за & Barton Sterling Silver Flatware Поставите 8 лопез и од неодамнаS

Француската Ренесанса, со полиња за & Barton Sterling Silver Flatware Поставите 8 лопез и од неодамнаS

Rating 
DEN 1125.60

Залиха
Во магацинот.

Производител : Reed & Barton, Тип : Flatware - Сетови.Состав : Стерлинг Сребро.Возраст : Пост-1940 Година. Бренд : Reed & Barton.Модел : Француската Ренесанса.ФРАНЦУСКАТА РЕНЕСАНСА, СО полиња за BARTON sterling silver Flatware set - 40 парчиња.Овој сет содржи : 8 НОЖЕВИ, 9"8 ПРЕДНИЦИ, 7 1/8"8 САЛАТА ПРЕДНИЦИ, 6 1/8"8 ЛАЖИЧКИ, 5 7/8"8 СТАНОТ се СПРАВИ со ПУТЕР SPREADERS, 6"Чување на градите не е вклучена.Одлична состојба, за појавување на "С", лопез и од неодамна на сите парчиња.Ова подесување ќе биде убаво професионално полиран и запечатени во индивидуални пластични ракави во пред испораката.Повеќе количини (на повеќето предмети) се во парк.Да нарачате повеќе од една, се зголеми количеството во вашата шопинг количка.

Основни карактеристики

Најдобри понуди