• Обновено
KMYX Фиока Slidesln Тешки Фиока Слајдови, Целосна Екстензија Топката Имајќи Кабинет Telescoping Лизгачки Шини Алатка Тркачи Песни глајд модели Страна Планината 1 Пар, Кабинет

KMYX Фиока Slidesln Тешки Фиока Слајдови, Целосна Екстензија Топката Имајќи Кабинет Telescoping Лизгачки Шини

Rating 
DEN 1788.00

Залиха
Во магацинот.

Пакување : 2*Фиока слајд железница (1 пар на левата страна + десната страна) Амортизирање амортизацијата, амортизирање гумена подлога, цврст челик топката, се протега долга и лесно да се вчита, амортизирање мушка ленти, различни големини се на располагање; позиционирање точка на товарот; сите-заврши пластика за да се намали судир На фиока песна има три дела, и фиока песна може да бидат целосно подготвени, и максимално користење на просторот е погоден за чување и полагање предмети.Таму се претходно наместени дупки, кои може да се инсталира и да се прилагоди слободно.5 cm широк Дебелина 1mm Примена опсег : кабинет дома, документ кабинет, бања кабинет, итн. [Индустриски и домашни употреба]-Овој долг фиока слајд железница-комплет е главно се користи во индустрија, комерцијални опрема, фабрика машини, канцеларии, возила и домови.Service : Ако имате било какви прашања во врска со производот, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви послужи wholeheartedly!. [Мазно лизгање] Мазна цврст челик топката лого дизајн обезбедува молчи и frictionless движење при отворање/затворање на фиока.Површината е electroplated да се спречи рѓа и да се носат.

Основни карактеристики

Најдобри понуди