• Обновено
AMBF WN3S1TX1V-50 Стандард String Рана Природен Памук Медиуми 3 Micron, 2.5 Инчен Филтер Дијаметар 9.875 Инчен Должина, Конзервирани Челик Јадрото, Отворете Заврши/Не Капи Viton О-Прсте?

AMBF WN3S1TX1V-50 Стандард String Рана Природен Памук Медиуми 3 Micron, 2.5 Инчен Филтер Дијаметар 9.875 Инчен

Rating 
DEN 6567.12

Залиха
Во магацинот.

Водечките-Edge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, висока-брзина, компјутерски контролирана машини за совршен тема проред.AMBF Стандард String Рана Филтер Кертриџ со Природен Памук Медиуми.Филтер Димензија : 2.5 Inc OD 10 Инчен Должина, Micron Оценка : 3 Micron.End Cap & Заптивка : Отворете го заврши/Не Капи Viton О-Прстен/Заптивка.Произведено во САД.AMBF е string рана елементи се произведени во куќата на обичај, висока-брзина, компјутерски контролирани машини за доследно извршување на тема проред.Прилагодени модели и проред нуди да се прилагоди на вашиот специјализирани апликации.Мастило и бојата елементи имаат 3-фаза мулти-шема ликвидација процесот нуди вистинска длабочина на вчитување и ја спречува core заслепувачки.Со 6 медиумите селекции и 15 micron рејтингот, ние сме сигурни дека за да се произведе елемент што го бараат.Сите крајот капа конфигурации на располагање за да одговара на вашите постоечки домување.Стандардна големина се за 2,5, а 4,5 инчи.Стандардни должини од 9.75 до 40 инчи.AMBF е string рана елементи се произведени во куќата на обичај, висока-брзина, компјутерски контролирана машини за совршен тема проред.Прилагодени модели и проред нуди да се прилагоди на вашиот специјализирани апликации.Со 6 медиумите селекции и 15 micron рејтингот, ние сме сигурни дека за да се произведе елемент што го бараат.

Основни карактеристики

Најдобри понуди