• Обновено
Сина Крофни BD-403BWHT Голема Копчето за Телефонот за Постарите – Оштетен вид Телефони за Стари лица, Фиксни Телефони, за Дома, со брајово писмо

Сина Крофни BD-403BWHT Голема Копчето за Телефонот за Постарите – Оштетен вид Телефони за Стари лица, Фиксни

Rating 
DEN 479.76

Залиха
Во магацинот.

Телефон за Постарите.Класичен телефон дизајн комплименти секоја соба со своето присуство додека му незаборавно искуство со леснотија на користење.Со брајово писмо Копчиња Големи копчиња телефон за постарите карактеристики брајово писмо копчиња дизајн, флеш функција за дојдовни телефонски повици, брзо бирање функцијата и местото на повик на чекање функцијата.Гласна Измамник Слушно оштетени телефон за стари доаѓа опремен со измамник префрлување кој може да се претвори од низок до висок или off (исклучено).Итен Повик Копчиња 3 еден допир меморија копчиња се наоѓа на врвот на телефонот за лесно да пристапите до најмногу потребни контакти во случај на вонредна состојба.Подесување во Секунди Лесен за користење, само се отпакува вашиот фиксен телефон и вклучете го, работи во секунди.

Основни карактеристики

Најдобри понуди