• Обновено
Големо Копче Corded Телефон за Стари лица, JeKaVis J-P02 Проширија Телефони за Слушно Оштетени Постарите, Ѕид Mountable Фиксни Телефонски со Звучникот и Speed Dial Меморија, Бела

Големо Копче Corded Телефон за Стари лица, JeKaVis J-P02 Проширија Телефони за Слушно Оштетени Постарите, Ѕид

Rating 
DEN 935.76

Залиха
Во магацинот.

Флеш Функција.Во Употреба Индикатор и Дојдовен Повик Индикатор.Повторно бирање на последниот број.Постојат 4 не се лизга листови која може да се избегне телефон на лизгање од вашата работна маса, дури и ако се повлече телефонот кабелот.На прилагодливи волумен(Слушалка/Звучникот/Измамник) на засилена телефонот е погодна за луѓе со оштетен слух.Во користете индикатор ќе ве потсетам кога телефонот не спушти слушалката успешно;.Не се лизга Дизајн.Во Употреба Индикатор и Дојдовен Повик Индикатор.Голема копчето.ГОЛЕМИ КОПЧИЊА - Идеален за стари лица баба или оневозможено пријател кои имаат низок визија проблем да се користи.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.SPEED DIAL - Можете да ги зачувувате телефонски броеви за две-допир брзо бирање на копчињата 0-9. телефон за постари лица може да се направи за стари лица за контакт и нивните роднини или СОС итни побрзо.Тон/Пулсот Бирање Режим.Голема button Amplified volume Speed dial Hold на музика function Wall mountable/Desktop Last број redial Flash Function Tone/Пулсот Бирање Mode In Користете Индикатор и Дојдовен Повик Индикатор.Оваа програма.Ѕидот mountable/Desktop.ПРОШИРИЈА ОБЕМОТ До 40d B, и компатибилен со апаратчиња за слушање.

Основни карактеристики

Најдобри понуди