• Обновено
Yealink T57W Премиер Бизнис Телефон

Yealink T57W Премиер Бизнис Телефон

Rating 
DEN 6021.84

Залиха
Во магацинот.

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. 7" 800 x 480 капацитивни прилагодливи на екранот на допир.Yealink SIP-T57 W IP Телефон - Corded/Cordless - Corded/Cordless - Wi-Fi, Bluetooth - Ѕидот Mountable, Десктоп - Класичен Сива Vo IP - IEEE 802.11 a/b/g/n/ac - Caller ID - Звучникот - 2 x Мрежа (RJ-45) - USB - Рое Пристаништа - Боја - ГОЛТКА, ГОЛТКА v2, RTCP XR, RTCP XR, LDAP, NAT, ОДГОВОРЕНО, DHCP, PPPo E, SNTP, UDP, ..Протокол(s).

Основни карактеристики

Најдобри понуди