• Обновено
Gigaset E630A – Стабилна Фиксни Телефонски со Секретарка - врши во Германија - Прскање Вода, Прашина и Шок-Отпорни, Cordless Телефон за Работилници и Ресторани (Црна, Пакување

Gigaset E630A – Стабилна Фиксни Телефонски со Секретарка - врши во Германија - Прскање Вода, Прашина и Шок-Отпорни,

Rating 
DEN 2399.76

Залиха
Во магацинот.

Робустен и хард-носи – овој телефон систем е вода за прскање, шок и отпорни на прашина (IP 65) што го прави крајната комуникациски уред за DIY ентузијасти и занаетчии.Голема акустика – практична телефон со лесен-за-користење гласност на страната прави секој разговор пријатен.Оваа фиксни телефонски нуди одличен квалитет на звукот, дури и во бучни околини.Практичен и едноставен – вибрации и трепка alarm се привлече внимание на секој повик.Продолжениот hands-free функција им овозможува на своите корисници да продолжи да работи за време на повик.Произведени во Германија – Gigaset производи се произведени во Германија, со највисоки стандарди за квалитет.Преку ЕКО DECT технологија, уредите треба долго траење на батеријата.Содржината опфаќа : 1 handset (слушалка) 1 базна станица, 1 база полнач, 1 спојувалка за каиш, 1 заклучување на дискот 1 запечатување приклучок, 2 AAA акумулатори, 2 единици за напојување, 1 телефонски мозок, 1 прирачник за корисникот.На brandmark Gigaset е единствениот бренд кој произведува cordless телефони во Европа.Во 2019 компанијата доби специјална награда "германски Традиционален Бренд" заради конзистентност и висок квалитет на производите.Овој места Gigaset во Whos Кои на германската економија.Успешна приказна "произведено во Германија".

Основни карактеристики

Најдобри понуди