• Обновено
Куче во Купот на Сончевата Градина Декорација Figurine | Надворешна ВОДЕШЕ Оркестарот Слика | светне Декоративни Статуа Акценти за Двор, Патио, Трева, или Дек | Голема Hous

Куче во Купот на Сончевата Градина Декорација Figurine | Надворешна ВОДЕШЕ Оркестарот Слика | светне Декоративни

Rating 
DEN 479.76

Залиха
Во магацинот.

Ова значи дека вашата отворен простор е капе во убава светлина за до 8 часа, а вие никогаш не одам преку кавга за рачно да го вклучите и исклучите.Некои брзо да исчезнат, лесно чип, или да започнете flaking кога се изоставени во вжештена сонце или истураше дожд.Само излизгајте го прекинувачот под за 'на', оставете го во сонцето, и да се види тоа автоматски дојде на живот во блескав модата во мрак.СОЛАРЕН ПОГОН ПОГОДНОСТ : Не се занимаваат со електрична енергија записи.И со користење на ' рѓа-отпорни смола, бледнеат-отпорни, бојата, и заштитна времето-отпорни слој, ние се постигне токму тоа. - Безжична дизајн ви дава слобода на тоа место каде.Додека другите лесно да исчезнат, ги кородираат или попуштат, нашиов се направени со користење на ' рѓа-отпорни смола, се рака-насликани уникатен допир и со оглед на заштитна облога на времето сето тоа.Не е наше.Нема постојано замена на батерии.Тука се и повеќе причини за да го сакам овој сончев figurine : - Рака-насликани за детален око-фаќање на изглед ќе ви се допаднат. - Автоматски се претвора во мрак и исклучување на зората.Кликнете "Додај во Кошничката" сега да го разубават вашиот простор еко-пријателски начин потполно ризик-бесплатно!.Оваа декоративни отворено бројка е целосно поддржано од сонцето. - Поддржан од страна на не-кавга парите назад или замена гаранција.ТРАНСФОРМИРА ВАШИОТ ОТВОРЕН ПРОСТОР ВО ВОЛШЕБНО ИЗБЕГА Standout Оркестарот Даде вашата градина поканува на допир; направат вашиот патио комплимент магнет; трансформира вашиот двор во разговор на улица!Оваа не е ваша редовна соларен погон градина figurine.ДИЗАЈНИРАН ДА ТРАЕ : Преку дожд или сјај, нашите блескав сончевата градина декорација остане во комплимент достоен состојба.Квалитетот Ќе Сакаат да Не сите отворено градина декорација се создадени еднакви.

Основни карактеристики

Најдобри понуди