• Обновено
Мис Мене Асиметрични Аглеста Paisley Шема Клои го Подигнете во Темно Сина

Мис Мене Асиметрични Аглеста Paisley Шема Клои го Подигнете во Темно Сина

Rating 
DEN 451.20

Залиха
Во магацинот.

Увезени.Копче затворање.Машина За Миење. 97% Памук 3$ Elastane Машина За Миење Ладно Увезени.Пораст Мерење : 8.75".Inseam Мерење : 34".Мис Ме Жените Средината на Пораст на Chloe Подигање Фармерки со Асиметрични Аглеста Paisley Шема Детали.Со : midrise, bootcut, извезени детали, paisley ткаеше, за разлика topstitch, zip-летаат копче затворање, whiskering и исчезнува детали.Мис мене Големина Guide Weeknight или викенд, Мис Мене™ Асиметрични Аглеста Paisley Шема Клои го Подигнете во Темно Сини фармерки ќе биде одличен прилог на вашето стави-заедно се погледне.Оваа темна миење стил се карактеризира со избледени фронт со whiskering и саќе детали.За разлика topstitching дизајн со paisley акцент на задниот џеб.5-џеб стил со појас јамка корселе.Бренд лепенка на задниот половината.Традиционалните поштенски летаат затворање.Подигнете се намали со директно полите.97% памук, 3% elastane.Машина за миење, сушење на станот.Увезени.Мерења : обем на Половината : 26 во Outseam : 42 Inseam : 34 in Product мерења беа направени со користење на големината 26, inseam 34. Ве молиме имајте на ум дека мерењето може да варираат во зависност од големината.

Основни карактеристики

Најдобри понуди