• Обновено
Certicable 1000 Ft. Тешки BX MC Оклопни МАЧКА-6 Cat6 Отворено Ethernet Wire Кабел Водоотпорен Глодар Доказ УВ

Certicable 1000 Ft. Тешки BX MC Оклопни МАЧКА-6 Cat6 Отворено Ethernet Wire Кабел Водоотпорен Глодар Доказ УВ

Rating 
DEN 1872.00

Залиха
Во магацинот.

1000 FT Ролна Категорија-6 Тешки Оклопни Цврст Меч Кабел.Оклоп исто така делува како штит.Карактеристики на алуминиумски јакна, изолирани проводници.Идеален за груби и индустриски средини, и добро прилагодени за војската, aerospace, енергија и производство на апликации.Заштедите пари на работна сила и материјали.Повлече овој кабел еднаш наместо да влече канал и потоа влечење за кабелот.

Основни карактеристики

Најдобри понуди