• Обновено
Certicable 1000 Ft. Тешки BX MC Оклопни МАЧКА-6 Cat6 Гел Отворено Ethernet Wire Кабел Водоотпорен Глодар Доказ УВ

Certicable 1000 Ft. Тешки BX MC Оклопни МАЧКА-6 Cat6 Гел Отворено Ethernet Wire Кабел Водоотпорен Глодар Доказ

Rating 
DEN 1919.28

Залиха
Во магацинот.

1000 FT Ролна Категорија-6 Тешки Оклопни Цврст Меч Кабел. 24 AWG.Карактеристики на алуминиумски јакна, гел-исполнет јадро, и изолирани проводници.Одлично за области каде кабли се подложни на глодар штета, дробење, и електрични пречки.Withstands екстремни температури.Withstands екстремни температури.Карактеристики на алуминиумски јакна, гел-исполнет јадро, и изолирани проводници.Одлично за области каде кабли се подложни на глодар штета, дробење, и електрични пречки.Ги исполнува упатствата за минлив исхемичен напад/ОВЖС CAT6 барања.Внатрешни сепаратор помага во намалување на crosstalk.

Основни карактеристики

Најдобри понуди