• Обновено
ГМ Вистински Делови 22876545 Радио Антена База на Собранието

ГМ Вистински Делови 22876545 Радио Антена База на Собранието

Rating 
DEN 2020.80

Залиха
Во магацинот.

Печат излезе вода од возилото.Обезбеди систем на антена на којшто земјата.ГМ-се препорачува замена на дел за вашиот ГМ возилото фабричките компонента.Нудат квалитет, сигурност и издржливост на ГМ OE.Произведен да ГМ OE спецификација за фит форма и функција.На ACDelco ГМ Оригинална Опрема за Радио Антена База е основа на вашето возило антената, и е ГМ-се препорачува замена за вашето возило е оригинална компонента.Радио антена база врши повеќе функции : се обезбеди антена кабелска конекција интерфејс, обезбеди основа точка за антена земјата авион, и механички поддршка на јарболот и печат излезе вода од возилото за внатрешни работи.Овие оригинални опрема за радио антена основи се произведени за да се вклопи во вашиот ГМ возило, обезбедување на истите перформанси, издржливост, и услуга за живот што се очекува од General Motors.

Основни карактеристики

Најдобри понуди