• Обновено
6/2 UF (Подземни Фидер - Директни Земјата Погребување) Кабел (250FT)

6/2 UF (Подземни Фидер - Директни Земјата Погребување) Кабел (250FT)

Rating 
DEN 746.40

Залиха
Во магацинот.

6/2 UF : (Подземни Фидер - Директно Закопани) Кабел. 3 Жици Вкупно : (2 - #6 Заробени и 1 - #10 Цврст Меч Проводници).Сончевата Светлина Се Отпорни.Материјал : Бакар.серпентина на автентични 6/2 UF се намали од господар ролна, индивидуално спакувани и испратени бесплатно до вашиот престој или местото на бизнис. 100% Задоволството На Клиентите Gaurantee.Сликите се за повикување само Видете Спецификации на Производот.Ве молиме цел внимателни да не се враќа прифатени.

Основни карактеристики

Најдобри понуди