• Обновено
1.7 оз eau de parfum спреј облик, мирис на телото цвет на бесмртноста парфем eau de parfum спреј парфем за жени ﹝Свежо и светло мирис﹞

1.7 оз eau de parfum спреј облик, мирис на телото цвет на бесмртноста парфем eau de parfum спреј парфем за жени

Rating 
DEN 8351.76

Залиха
Во магацинот.

〔〕1.7 оз Eau De Parfum Спреј облик, мирис на телото Цвет На Бесмртноста Парфем Од Kilian Eau De Parfum Спреј Парфем за Жени. 〔Воздухот е полн со вашиот уникатен вкус. 〕. ﹝Свежо и светло мирис﹞Цвет На Бесмртноста Парфем од Kilian, Искуство ретки луксузни од цвет на бесмртноста од kilian, издаден во 2013 година. Со освежувачки цветни и овошни договор, ова decadent унисекс мирис е совршен мирис за модерниот човек или жена.Жив мешавина од цветни како ирис и роуз дојде заедно со други природни белешки како бела праска, black currant, боб тонка и морков семе за да се создаде мирис што е неспоредлив со било кој друг.

Основни карактеристики

Најдобри понуди