• Обновено
1.7 оз eau de parfum рефил убаво choise за вас жена во злато парфем eau de parfum рефил парфем за жени (Силна practicability)

1.7 оз eau de parfum рефил убаво choise за вас жена во злато парфем eau de parfum рефил парфем за жени (Силна

Rating 
DEN 6527.76

Залиха
Во магацинот.

※1.7 оз Eau De Parfum Рефил убаво choise за вас Жена Во Злато Парфем Од Kilian Eau De Parfum Рефил Парфем за Жени. ※Богата раслојување, полно со шарм, по употреба. (следи)Жената Во Злато Парфем од Kilian, Жена во злато е смело домот, alluring кипар флорални парфем кој осигурувачи светла цитрус тонови со ароматични и ванила спогодба.Отворањето е грациозен и курва-слатка, се мешаат мандарина и бергамот со светлосен алдехиди.Длабоко црвена роза и ванила апсолутно доминираат во срцето белешки, придружени со блескава freesia и gardenia.

Основни карактеристики

Најдобри понуди